OtthonDepo Webáruház
0 tétel 0 Ft értékben
+ szállítási díj
Megnézem
Kosár tartalma
Az Ön kosara jelenleg üres.

Állásajánlatok

Üzletvezető

Meghirdetett pozíció: üzletvezető

Munkavégzés helyes: Budapest, XVII. kerület, Pesti út 237.

Az Otthondepo.hu új Bemutatótermet nyit hamarosan a Home Centerben (Bp. XVII. ker.)

Az Otthondepo.hu építőanyagokkal és lakberendezési cikkekkel foglalkozó webáruház, ahol minden otthon felépítéséhez és felújításához szükséges termékek széles választéka várja az érdeklődőket: csempék, padlólapok, szaniterek, csaptelepek, lámpák és egyéb építőanyagok. Az Otthondepo.hu a stabil hátterű 26 éves Kovács Tüzép Kft tulajdona. A vállalkozás több mint 50 főt foglalkoztat, minden évben növeli forgalmát, fejleszti üzleteit és webáruházát.
Az Otthondepo.hu az Év Internetes Kereskedője szavazásán 2016-ban bekerült a legjobb 10 közé a nagyvállalati kategóriában.

A Otthondepo.hu a Budapesten hamarosan újonnan nyíló bemutatótermébe keres olyan

Üzletvezetőt,

aki nem csak ügyfeleink igényeit méri fel, hanem saját ötleteivel és elképzeléseivel segíti, hogy üzletünk magasabb forgalmat érjen el, illetve hogy vásárlóink elégedetten távozzanak és térjenek vissza hozzánk.

Feladatok:
  • az üzlet személyzetének irányítása, a feladatok delegálása, azok megvalósulásának ellenőrzése
  • értékesítési célok megvalósítása meghatározott értékesítési tervek alapján
  • példamutató értékesítési teljesítmény az üzlet személyzetének tagjaként
  • az üzlet napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • tulajdonosi érdekek képviselete
  • készletgazdálkodás

Elvárások:
  • értékesítési és vezetői területen szerzett tapasztalat
  • kiemelkedő kereskedelmi érzék
  • igény a sikerre az értékesítésben
  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • vevőközpontúság, megbízhatóság, rugalmasság, kreativitás, problémamegoldó készség
  • eredményorientáltság, érvényesülni tudás

Előny:
  • fürdőszoba vagy építőanyag-kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • vezetői tapasztalat
  • Word, Excell ismeret

Amit kínálunk:
  • dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • stabil hátterű munkáltató (26 éves múlt)
  • felvételt követően betanulás és további képzések egészen az üzlet megnyitásáig a már meglévő üzletünkben
  • egyéni forgalomhoz kialakított premizálás
  • kedvező bérezési rendszer

Állás, munka területe(i):
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő (8 órában bejelentett)

Jelentkezni önéletrajzzal az e-mail címen lehet.

Értékesítő

Az Otthondepo.hu egy építőanyagokkal és lakberendezési cikkekkel foglalkozó webáruház, ahol minden otthon felépítéséhez és felújításához szükséges termékek széles választéka várja az érdeklődőket: építőanyagok, csempék, padlólapok, szaniterek és ezek kiegészítői. A vállalkozás Budapesten található bemutatótermébe keres munkatársat.

Meghirdetett pozíció: értékesítő

Munkavégzés helyes: Budapest, IX. kerület (Lurdy-ház),
illetve Budapest, XVII. kerület, Pesti út 237. (Home Center)

Feladatok:

  • tanácsadás, értékesítés
  • vevők kiszolgálása
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • áruvédelem a bemutatóteremben

Elvárások:

  • értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi érzék
  • vevőközpontúság, megbízhatóság, rugalmasság, kreativitás
  • hétvégi nyitva tartáshoz való alkalmazkodás

Előny:

  • építőanyag-, burkolóanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat

  • fiatalos, dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • stabil hátterű munkáltató (22 éves múlt)
  • felvételt követően betanulás és további képzések

Otthondepo.hu Webáruház

Üzleteink

  • VEVŐSZOLGÁLAT,
    EGRI ÜZLET

    Eger 3300
    Nagyváradi út 17.
    Bankkártyás fizetés
    Hétfő-Péntek: 8:00 - 17:00
    Szombat: 8:00 - 13:00
    Tel.: (06-1) 44-33-555
  • BUDAPESTI
    ÜZLET

    LURDY HÁZ
    1097 Budapest,
    Könyves K. krt. 12-14.
    32. sz. üzlet
    Hétfő-Szombat: 10:00 - 20:00
    Vasárnap: zárva

Webáruházunkban az alábbi bankkártyákkal fizethet a SIX Payment segítségével:

Az Otthon Depo Webáruház árai minden esetben tartalmazzák az ÁFÁ-t. Az árváltoztatás jogát fenntartjuk.
Akcióink a készlet erejéig, vagy visszavonásig érvényesek.
A weboldalon szereplő minden szöveges és képi információt szerzői jog véd, bármely tartalmi, illetve design elemének felhasználásához az OtthonDepo.hu előzetes írásbeli engedélye szükséges.