OtthonDepo Webáruház
0 tétel 0 Ft értékben
+ szállítási díj
Megnézem
Kosár tartalma
Az Ön kosara jelenleg üres.

Állásajánlatok

Értékesítő

Az Otthondepo.hu egy építőanyagokkal és lakberendezési cikkekkel foglalkozó webáruház, ahol minden otthon felépítéséhez és felújításához szükséges termékek széles választéka várja az érdeklődőket: építőanyagok, csempék, padlólapok, szaniterek és ezek kiegészítői. A vállalkozás Budapesten található bemutatótermébe keres munkatársat.

Meghirdetett pozíció: értékesítő

Munkavégzés helyes: Budapest, IX. kerület (Lurdy-Ház),
illetve Budapest, XVII. kerület, Pesti út 237. (Home Center)

Feladatok:

  • tanácsadás, értékesítés
  • vevők kiszolgálása
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • áruvédelem a bemutatóteremben

Elvárások:

  • értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi érzék
  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • vevőközpontúság, megbízhatóság, rugalmasság, kreativitás
  • hétvégi nyitva tartáshoz való alkalmazkodás

Előny:

  • építőanyag-, burkolóanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Word, Excell ismeret

Amit kínálunk:

  • fiatalos, dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • stabil hátterű munkáltató (22 éves múlt)
  • felvételt követően betanulás és további képzések
Jelentkezni önéletrajzzal az e-mail címen lehet.

Otthondepo.hu Webáruház

Budapesti üzletek

  • LURDY HÁZ
    1097 Budapest,
    Könyves K. krt. 12-14.
    32. sz. üzlet
    Bankkártyás fizetés
    Hétfő-Péntek: 10:00 - 19:00
    Szombat: 10:00 - 15:00
    Vasárnap: zárva

    HOME CENTER
    1173 Budapest,
    Pesti út 237.
    Hétfő-Péntek: 8:00 - 17:00
    Szombat: 8:00 - 13:00

Vevőszolgálat,
egri üzlet

  • 3300 Eger
    Nagyváradi út 17.
    Tel.: (06-1) 44-33-555
Webáruházunkban az alábbi bankkártyákkal fizethet a SIX Payment segítségével:

Az Otthon Depo Webáruház árai minden esetben tartalmazzák az ÁFÁ-t. Az árváltoztatás jogát fenntartjuk.
Akcióink a készlet erejéig, vagy visszavonásig érvényesek.
A weboldalon szereplő minden szöveges és képi információt szerzői jog véd, bármely tartalmi, illetve design elemének felhasználásához az OtthonDepo.hu előzetes írásbeli engedélye szükséges.