(06-1) 44-33-555
A Delap lap márvány és természetes színes kőzetek őrleményéből különleges technológiai eljárással készül.
Kérjük a rendelésnél vegye figyelembe, A kép illusztráció, a termék formája és színárnyalata a valóságban kis mértékben eltérhet.
Terméskő struktúra!
MAGYAR termék!
Jellemzője, hogy rugalmas, színtartó, kopásálló, tisztítható (mosható), hő- és fagyálló. Ollóval vágható, sarokélre hajlítható, felragasztva kikeményedik.
Gyárilag véletlenszerű méretre, formára összevágott 3-4 mm-es lapok alkotják a struktúrát. Egyedi szín és forma igény szerint.
Építőipari Műszaki Engedély: A-457/2002
Alkalmazási területek:
- homlokzatok, lábazatok, oszlopok, kémények, kerítéslábazatok, kocsibejárók falaira, boltívek, kútgyűrűk, üzlethelyiségek, bárpultok, kandallók, csarnokok falfelületeire.
Homlokzati hőszigetelő rendszerekre ragasztható.
- Kiszerelés: 4 m2/doboz
- Csomagolási mérete: 50*50 cm
- 1 m2 anyag súlya: 4-4,5 kg
- Ragasztóanyag: Flex Csemperagasztó
- Ragasztó szükséglet: 2-2,5 kg/m2
Csomagolás: 16 db véletlenszerű forma/nm.
Egy dobozban 4 nm Delap van és súlya kb. 18 kg
Származási hely: Magyarország
| A burkolat felhasználhatósága | Kül- és beltérbe (fagyálló); Homlokzatra is; Teraszra, fedett teraszra, erkélyre; |
| Falburkolat gyártó | Delap |
| A burkolat mérete | 50*50 cm |
| Burkolattextúra hatása | Kőmintás / Kőhatású |
| A burkolat színe | Vörös / Terrakotta |
| A burkolat felülete | Matt |
| A burkolat anyaga | Márvány és természetes kőzetek |
| Vastagság | 4 mm |
| HomeCenterben átvehető | Igen |
| Burkolat fagyállósága | Fagyálló (kültérbe és beltérbe is) |
| Bruttó tömeg | 4.5 kg / m2 ![]() |
| Gyártói cikkszám | |
| OD cikkszám | TKŐ0342 (TKŐ0342) |
| Garancia | 1 év [feltételek] |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| szállítási példák |
szállítási díj mindösszesen |
tömeg |
|---|---|---|
| 10 m2 rendelése esetén | 19.490 Ft | 45 kg |
| 20 m2 rendelése esetén | 19.490 Ft | 90 kg |
| 35 m2 rendelése esetén | 19.490 Ft | 157.5 kg |
| 50 m2 rendelése esetén | 19.490 Ft | 225 kg |
| Készlet Egerben: (központi raktár): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | jelenleg nincs raktáron |
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!