(06-1) 44-33-555
M-Acryl, Liza 150 aszimmetrikus kád, kádlábbal
A termékképen a balos verzió látható.
Termékjellemzők:
Űrtartalom: 200 liter
Mérete: 150 x 95 x 41 cm
Jobbos (gyári száma: 12012) és balos (gyári száma: 12013) verzióban kapható.
Az alap képen balos verzió látható.
AJÁNDÉK: kádláb és peremrögzítő!
Külön rendelhető kiegészítők:
Liza előlap
Trópusi fa előlap többféle színben (lásd az enteriőr képeken)
Star fejpárna
Samanta fejpárna
Normál automata le-és túlfolyó 60 cm
Felfrissítő aszimmetria. A kis fürdőszoba nem gond, hanem lehetőség. Ez a sarokkád nemcsak a helyet használja ki jól, de alacsony vízfelhasználásával gazdaságos is.
| A kád formája | Aszimmetrikus kád |
| A kád mérete | 150-159 cm |
| A kád anyaga | Akril |
| A kád felszereltsége | Szintezőlábbal és rögzítő szettel |
| Gyártó | M-Acryl |
| A termék színe | Fehér |
| Kiemelt tulajdonság | Trópusi fa előlappal is rendelhető |
| HomeCenterben átvehető | Igen |
| A kád pontos mérete | 150x95 cm |
| Bruttó tömeg | 23 kg / db ![]() |
| Gyártói cikkszám | |
| OD cikkszám | KÁD0581 (KÁD0581) |
| Garancia | 10 év [feltételek] |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| szállítási példák |
szállítási díj mindösszesen |
tömeg |
|---|---|---|
| 1 db rendelése esetén | 5.490 Ft | 23 kg |
| 2 db rendelése esetén | 10.980 Ft | 46 kg |
| 4 db rendelése esetén | 21.960 Ft | 92 kg |
| Készlet Egerben: (központi raktár): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | jelenleg nincs raktáron |
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!