(06-1) 44-33-555
Termékjellemzők:
– Ergonomikus kartámaszok.
– Hófehér antibakteriális akril, minőségi anyagkombináció.
– Praktikus fürdőtér: csúszásgátlóval kialakított lábrész a biztonságos a zuhanyzáshoz.
– Elegáns, lágy ívű fejtámasz, melyhez fejpárna is illeszthető.
– Igény esetén a Molly egyenes kádhoz illeszkedő, könnyen felszerelhető oldal- és előlapokat választhat.
– Az oldallapok nem univerzálisak, jobbos/balos kivitelben rendelhetőek.
Külön rendelhető kiegészítők:
H2O Kádláb peremrögzítő szettel - OD cikkszám: UH-152104
H2O Automata le- és túlfolyó - OD cikkszám: SZA1413
H2O egyeneskád előlap 170 cm, 12260 - OD cikkszám: KÁD0939
H2O előlap 70 cm jobbos vagy balos kivitelben
Amennyiben a kádat a bal sarokba építi be, jobbos oldallap szükséges, ha a jobb sarokba építi be, balos oldallap szükséges.
| A kád formája | Egyenes kád |
| A kád mérete | 170-179 cm |
| A kád anyaga | Akril |
| Gyártó | H2O |
| A termék színe | Fehér |
| HomeCenterben átvehető | Igen |
| A kád pontos mérete | 170x70 cm |
| Bruttó tömeg | 23 kg / db ![]() |
| Gyártói cikkszám | MTH001110 |
| OD cikkszám | UH-138109 (KÁD0695) |
| Garancia | 10 év [feltételek] |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| szállítási példák |
szállítási díj mindösszesen |
tömeg |
|---|---|---|
| 1 db rendelése esetén | 5.490 Ft | 23 kg |
| 2 db rendelése esetén | 10.980 Ft | 46 kg |
| 4 db rendelése esetén | 21.960 Ft | 92 kg |
| Készlet Egerben: (központi raktár): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | jelenleg nincs raktáron |
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!