(06-1) 44-33-555
M-Acryl, Sortiment 160 egyenes kád, kádlábbal
Anyaga: szaniter akril
Űrtartalom: 200 liter
Gyári kód: (12049)
Méret: 160 * 75 * 40 cm
Külön rendelhető kiegészítők:
M-Acryl vagy Delfin kapaszkodó
Automata le-és túlfolyó
Torrenta kádparavánok
Ajándék kádláb, ajándék peremrögzítő csomag.
| A kád formája | Egyenes kád |
| A kád mérete | 160-169 cm |
| A kád anyaga | Akril |
| A kád felszereltsége | Szintezőlábbal és rögzítő szettel |
| Gyártó | M-Acryl |
| A termék színe | Fehér |
| HomeCenterben átvehető | Igen |
| A kád pontos mérete | 160x75 cm |
| Bruttó tömeg | 21 kg / db ![]() |
| Gyártói cikkszám | 12049 |
| OD cikkszám | UH-138373 (KÁD0745) |
| Garancia | 10 év [feltételek] |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| szállítási példák |
szállítási díj mindösszesen |
tömeg |
|---|---|---|
| 1 db rendelése esetén | 5.490 Ft | 21 kg |
| 2 db rendelése esetén | 10.980 Ft | 42 kg |
| 4 db rendelése esetén | 21.960 Ft | 84 kg |
| Készlet Egerben: (központi raktár): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | jelenleg nincs raktáron |
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!