(06-1) 44-33-555
Méretek: 170 x 75 cm
Anyag: öntött akril
Merevítés: LA - üvegszál
Űrtartalom: 225 liter
Cikkszám: C741000000
Kádláb, le- és túlfolyó nélkül
Külön rendelhető:
- Kádláb: CY00030000: KÁD1490
- Chrome A előlap 170 snowwhite:
- Panelkit U:
- Chrome A oldallap 75 snowwhite
- Kád le/túlfolyószett bowdenes vezérléssel, krómozott fedéllel
- Kád le/túlfolyószett ClickClack rendszerrel, krómozott fedéllel
- Kerek Kádfeltöltés a túlfolyónál, kád le/túlfolyószett-tel, bowdenes vezérléssel, krómozott fedéllel
- Kerek Kádfeltöltés a túlfolyónál, kád le/túlfolyószett-tel, ClickClack rendszerrel, krómozott fedéllel
Származási hely: Csehország
| A kád formája | Egyenes kád |
| A kád mérete | 170-179 cm |
| A kád anyaga | Akril |
| Gyártó | Ravak |
| A termék színe | Fehér |
| HomeCenterben átvehető | Igen |
| A kád pontos mérete | 170x75 cm |
| Bruttó tömeg | 24.8 kg / db ![]() |
| Gyártói cikkszám | RAV-C741000000 |
| OD cikkszám | UH-152418 (KÁD0836) |
| Garancia | 10 év [feltételek] |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| szállítási példák |
szállítási díj mindösszesen |
tömeg |
|---|---|---|
| 1 db rendelése esetén | 5.490 Ft | 24.8 kg |
| 2 db rendelése esetén | 10.980 Ft | 49.6 kg |
| 4 db rendelése esetén | 21.960 Ft | 99.2 kg |
| Készlet Egerben: (központi raktár): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | jelenleg nincs raktáron |
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!