(06-1) 44-33-555
Riho, Castello egyeneskád, 180x120 cm, B064001005
Középlefolyású
Mérete: 180 x 120 cm
Színe: fehér
Térfogata: 335 liter
Gyári cikkszám: B064001005 (régi: BB77)
A kád ára a kádtestet tartalmazza!
A garancia csak a kádláb megvásárlása esetén érvényes.
Külön rendelhető hozzá:
Riho, Le- és túlfolyó 70 cm, 560100210 - OD cikkszám: KÁD1887 (UH-174063)
Riho 207095 Plus Kádláb, POOTSET07 - OD cikkszám: UH-174440
Származási hely: Hollandia
| A kád formája | Egyenes kád |
| A kád mérete | 180-189 cm |
| A kád anyaga | Akril |
| Gyártó | Riho |
| A termék színe | Fehér |
| Kiemelt tulajdonság | Prémium minőség |
| HomeCenterben átvehető | Igen |
| A kád pontos mérete | 180x120 cm |
| Szállítási költség | INGYENES |
| Bruttó tömeg | 32 kg / db ![]() |
| Gyártói cikkszám | BB77 |
| OD cikkszám | UH-173354 (KÁD0896) |
| Garancia | 10 év [feltételek] |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| Készlet Egerben: (központi raktár): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | jelenleg nincs raktáron |
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!