(06-1) 44-33-555
Anyag: Acéllemez
Méretek
Hossz: 1700 mm.
Szélesség: 700 mm.
Belső magasság (mm): 375
Acéllemez vastagsága + 3 réteg festék- 1,8 mm
Forma: Szögletes
Lefolyóval: Nem tartozék
Víz térfogata túlfolyóig (l): 190
A termék ára nem tartalmazza a kádlábat.
Külön rendelhető:
Alma, Tanza Plus fürdőkádláb H2940120000001 - OD cikkszám: KÁD2183
| A kád formája | Egyenes kád |
| A kád mérete | 170-179 cm |
| A kád anyaga | Lemez |
| Gyártó | Jika |
| A termék színe | Fehér |
| HomeCenterben átvehető | Igen |
| A kád pontos mérete | 170x70 cm |
| Bruttó tömeg | 26.5 kg / db ![]() |
| Gyártói cikkszám | H2340700000001 |
| OD cikkszám | UH-252472 (KÁD2182) |
| Garancia | 5 év [feltételek] |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| szállítási példák |
szállítási díj mindösszesen |
tömeg |
|---|---|---|
| 1 db rendelése esetén | 3.500 Ft | 26.5 kg |
| 2 db rendelése esetén | 7.000 Ft | 53 kg |
| 4 db rendelése esetén | 14.000 Ft | 106 kg |
| Készlet Egerben: (központi raktár): | több mint 5 db* |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | 3 db* |
| Készlet Hevesen: | 1 db* |
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!