(06-1) 44-33-555
Warnex, Termo Klasik Lux, kandalló, piros, 6,5 kW
Termo Klasik Lux kandalló egy színes oldalelemekkel kombinált lemezkandalló. A kandalló teteje megerősített fémlemezből készült. A piros oldalborítás egyedi megjelenést kölcsönöz a kandallónak. Teljesítménye 6,5 kW. Hátsó kivezetésű kandalló.
Huzat igény: 12 Pa
Teljesítmény: 6.5kW
Füstcső átmérő: 120mm
Szín: Piros
Tűztér borítása: Lemez samott béléssel
Sütő: Nincs
Szélesség (bruttó): 340mm
Magasság (bruttó): 900mm
Mélység (bruttó): 380mm
Tűztér mérete: 230 x 260 x 250 mm
Külső levegő csatlakozás: Nincs
Ajtó tömítése: Nincs
Súly: 55kg
| A kályha típusa | Légfűtéses, szabadonálló |
| Tüzelőanyag | Tüzifa, biobrikett |
| Kályha anyaga | Acéllemez |
| Kályha hőteljesítménye | 6,5 kW |
| Füstcsőcsatlakozás mérete | 120 mm |
| Ablaknyílással rendelkezik | Igen |
| Kialakítás | Álló |
| Bruttó tömeg | 55 kg / db ![]() |
| Gyártói cikkszám | TSIS-KAND-005 |
| OD cikkszám | KT-00545 (KT-00545) |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| szállítási példák |
szállítási díj mindösszesen |
tömeg |
|---|---|---|
| 1 db rendelése esetén | 17.890 Ft | 55 kg |
| 2 db rendelése esetén | 35.780 Ft | 110 kg |
| 4 db rendelése esetén | 71.560 Ft | 220 kg |
| Készlet Egerben: (központi raktár): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | jelenleg nincs raktáron |
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!