(06-1) 44-33-555
Roto, Szóló burkolókeret EDZ 065/118 Rx200, Roto Designo, hőszigelő csomaggal ellátott ablakokhoz, profilos tetőfedéshez
Standard: Alumínium antracit metál színben / porszórt alumíniumból, antracit-metál színben
Profilos tetőfedő anyagokhoz
+ Sajtolt agyag- és hullámos betoncseréphez kb. 5 cm profilmagasságig
+ Felső vízelvezető lemezzel
+ 15° – 90°-os tetőhajlásszög esetén
A profi beépítésnek a megfelelő csatlakozás kialakítása az alapja.
A tetőfedés anyagának megfelelő burkolókeret kiválasztása nélkülözhetetlen lépés, aminek hiányában a tetőablakunk nem tud megfelelő védelmet biztosítani.
Az alapkivitel elegáns antracit-metál bevonatot kap, felár ellenében titáncink, réz vagy tetszőleges RAL szín is rendelkezésre áll.
Az összes Roto burkolókeret tartalmazza a felső vízelvezető csatornát is, így védi meg a tetőtéri ablakot a tetőfedés alá beszivárgó nedvességtől.
Gyári szám: 525144
ROTO kód (régi): EDR RX WD 1X1 ZIE AL 06/11
| Tetőtéri termék rendeltetése | Burkolókeret, beépítési tartozék |
| Tetőtéri termék mérete, méretkódja | 65x118 cm (6/11) |
| Ablak / keret anyaga | Alumínium |
| Beépítési tartozék típusa | Burkolókeret |
| Tetőfedő anyag típusa | Beton vagy kerámia tetőcserép; 1,5 - 9 cm magas, profilos tetőfedő anyagok; |
| Tetőtéri termék gyártó | Roto |
| HomeCenterben átvehető | Igen |
| Bruttó tömeg | 3.5 kg / db ![]() |
| Gyártói cikkszám | 525144 |
| OD cikkszám | UH-114712 (TTA1421) |
| Garancia | 5 év [feltételek] |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| szállítási példák |
szállítási díj mindösszesen |
tömeg |
|---|---|---|
| 1 db rendelése esetén | 2.190 Ft | 3.5 kg |
| 2 db rendelése esetén | 2.490 Ft | 7 kg |
| 4 db rendelése esetén | 2.990 Ft | 14 kg |
| Készlet Egerben: (központi raktár): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | jelenleg nincs raktáron |
A német Roto minőség világszerte elterjedt és elismert. Tapasztalatuk, technológiájuk fejlettsége garantálja a maximális biztonságot és elégedettséget.
5 év szavatosság az anyag-, konstrukció-, és/vagy gyártási hibára: Bármely komplett Roto tetőtéri ablak esetében és a burkolókeretekre.
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!