(06-1) 44-33-555
Roto, Burkolókeret EDS 065/140 RX200 sík tetőfedéshez
Mérete: 65x140 cm
Anyaga: porszórt alumínium
Sík tetőfedő anyagokhoz
Palához, palaszerű tetőfedő anyagokhoz és sík cseréphez. 3,5 cm profilmagasságig. Hódfarkú cseréphez. Oldalelemek egy darabból, álló korccal. Beépíthető 15° ? 90°-os tetőhajlásszög esetén.
A profi beépítésnek a megfelelő csatlakozás kialakítása az alapja. A tetőfedés anyagának megfelelő burkolókeret kiválasztása nélkülözhetetlen lépés, aminek hiányában a tetőablakunk nem tud megfelelő védelmet biztosítani.
Az összes Roto burkolókeret tartalmazza a felső vízelvezető csatornát is, így védi meg a tetőtéri ablakot a tetőfedés alá beszivárgó nedvességtől.
Gyári kód: 525572
ROTO kód: EDR RX WD 1X1 SDS AL 06/14
| Tetőtéri termék rendeltetése | Burkolókeret, beépítési tartozék |
| Tetőtéri termék mérete, méretkódja | 65x140 cm (6/14) |
| Ablak / keret anyaga | Alumínium |
| Beépítési tartozék típusa | Burkolókeret |
| Tetőfedő anyag típusa | 2 x 0,8 cm vastag sík tetőfedő anyagok |
| Tetőtéri termék gyártó | Roto |
| HomeCenterben átvehető | Igen |
| Bruttó tömeg | 4 kg / db ![]() |
| Gyártói cikkszám | 525572 |
| OD cikkszám | UH-114655 (TTA1440) |
| Garancia | 5 év [feltételek] |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| szállítási példák |
szállítási díj mindösszesen |
tömeg |
|---|---|---|
| 1 db rendelése esetén | 2.190 Ft | 4 kg |
| 2 db rendelése esetén | 2.490 Ft | 8 kg |
| 4 db rendelése esetén | 2.990 Ft | 16 kg |
| Készlet Egerben: (központi raktár): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | jelenleg nincs raktáron |
A német Roto minőség világszerte elterjedt és elismert. Tapasztalatuk, technológiájuk fejlettsége garantálja a maximális biztonságot és elégedettséget.
5 év szavatosság az anyag-, konstrukció-, és/vagy gyártási hibára: Bármely komplett Roto tetőtéri ablak esetében és a burkolókeretekre.
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!