(06-1) 44-33-555
Illesztéssel, ragasztás nélkül lerakható, 10 mm vastag laminált padló.
Nagyon magas kopásállósága révén (AC4/32) a lakás bármely helyiségébe ajánljuk, ugyanakkor a nagy forgalmú, az átlagnál erősebben igénybe vett helyiségek burkolására is tökéletesen alkalmas (pl. éttermek, büfék, szállodák, várótermek, üzletek).
Matt felületű, így nem tükrözi vissza a bútorokat. Kevésbé kényes, a kopások, karcolások nehezebben látszódnak meg a későbbiekben. Country, rusztikus, valódi fa érzést kelt.
Méret [cm]: 138,3*19,3
Minőség: I.o.
Vastagság [mm]: 10
Kopásállósági fokozat: AC4/32
Darabszám a csomagolásban [db]: 8
Csomagolás [m2/csomag]: 2,135
Gyári termékkód: FBH61FRSK5573VS
Tulajdonságok:
Csatlakozási rendszer: 4V + Fold Down
Lerakás: illesztéssel ragasztás nélkül
Könnyű telepítés
Könnyű tisztástarthatóság
Felülete: strukturált
Mérsékelten vízálló
Textúra hatása: 1 sávos mintázatú
Vizes rendszerű padlófűtés esetén alkalmazható
Tölgy mintázatú, 1 osztású, hajópadló jellegű, víztűrő, strapabíró laminált padló, A megbízható Fold Down rendszernek hála tökéletesen fektethető, ragasztó használata nélkül.
Fold Down – gyors és egyszerű lerakási rendszer
A Kaindl Fold Down lerakási rendszer a könnyű és biztonságos padlófektetést teszi lehetővé. A panelek külön szerszám nélkül, egy mozdulattal összepattinthatók, így a telepítés gyors, pontos és tiszta folyamat.
A rendszer lényege, hogy a hosszanti oldalakat beillesztéssel, a rövidebb éleket pedig lenyomással (fold down) lehet összekapcsolni. Ennek köszönhetően a padló stabil, hézagmentes és tartós marad, még intenzív igénybevétel mellett is. A Kaindl Fold Down technológia ideális választás azoknak, akik gyors telepítést és megbízható illesztést szeretnének, akár saját kezűleg is.
A Kaindl Laminált padló PRÉMIUM egy kiváló minőségű laminált padló, mely elsősorban lakossági felhasználásra lett tervezve. A termék alapjának vastagsága, és a padlófűtésre is alkalmas.
Ajánlott felhasználási helyek:
Előszobák: Az alacsony kopásállóságú padló kifejezetten előszobákba ajánlott, ahol a forgalom által okozott terhelés alacsonyabb.
Szobák: Ideális megoldás szobák burkolására, különösen olyan helyiségekbe, ahol fontos a könnyű tisztíthatóság és az esztétikus megjelenés.
Nappalik: A laminált padló csillogó felülete és könnyű összeilleszthetősége miatt tökéletes választás nappalikba, ahol a térérzet növelése és a
modern megjelenés fontos szempont.
A Kaindl cég által gyártott termék széles választékban elérhető, és a legmagasabb minőségi elvárásoknak felel meg. A burkolat a fa hatását hozza létre a helyiségben anélkül, hogy valódi faanyagot kellene használni. A laminált padlók nagy népszerűségüket az egyszerű telepítésüknek, tartósságuknak és könnyen tisztíthatóságuknak köszönhetik.
OD cikkszám: UH-745006 (UH-745006)
Gyártói cikkszám: FBH61FRSK5573VS
A termékfotókon esetenként látható illusztráció nem része a terméknek.
| A laminált padló felhasználhatósága | Közületi célra is; Étkezőbe; Előtérbe, szobába, nappaliba; |
| A burkolat színe | Közepes árnyalatok; Tölgy; |
| Vastagság | 10 mm |
| Klikk-rendszer | Fold Down |
| Élkialakítás | 4V rendszer |
| Kopásállóság | AC4/32 (nagyon magas) |
| Vízálló | Nem |
| Burkolat gyártó | Kaindl FLOORING GmbH |
| A burkolat felülete | Matt |
| Burkolattextúra hatása | Fahatású |
| Padlófűtésnél alkalmazható? | Padlófűtésnél alkalmazható |
| A burkolat csatlakozása | Illesztéssel, ragasztás nélkül |
| HomeCenterben átvehető | Igen |
| Bruttó tömeg | 8.5 kg / m2 ![]() |
| Gyártói cikkszám | FBH61FRSK5573VS |
| OD cikkszám | UH-745006 (UH-745006) |
| Kiszerelés | 2.135 m2 / doboz |
| Garancia | 30 év [feltételek] |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| szállítási példák |
szállítási díj mindösszesen |
tömeg |
|---|---|---|
| 10 m2 rendelése esetén | 19.490 Ft | 85 kg |
| 50 m2 rendelése esetén | 19.490 Ft | 425 kg |
| 70 m2 rendelése esetén | 19.490 Ft | 595 kg |
| 100 m2 rendelése esetén | 19.490 Ft | 850 kg |
| Készlet Egerben: (központi raktár): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | több mint 150 m2* |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | jelenleg nincs raktáron |
A termékre 30 év garancia vonatkozik lakossági felhasználás esetén. A garancia érvényesítéséhez kérjük őrizzék meg a számlát.
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!