(06-1) 44-33-555
Mérete: 18 mm * 80 mm * 2,4 méter
Anyaga: MDF (Az MDF, vagyis közepes sűrűségű farostlemez)
Tulajdonságok:
- Rögzítése: rögzítő klipsszel
- Könnyed összecsatlakoztatás
- Könnyen tisztítható
- Nedvesség tűrő
- Fehér - Festhető
- PROFILOS
Származási hely: Németország
| Kiegészítő rendeltetése | Szegélyléc |
| A termék anyaga | MDF |
| A termék magassága | 80 mm |
| Kiegészítő csatlakozása | Illesztéssel |
| Kiegészítő színe | Fehér; Festhető; |
| Vastagság | 18 mm |
| HomeCenterben átvehető | Igen |
| Kiemelt tulajdonság | Festhető |
| Kollekciókat megjelenít | Igen |
| Bruttó tömeg | 1.85 kg / db ![]() |
| Gyártói cikkszám | D0001 |
| OD cikkszám | UH-802076 (UH-802076) |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| szállítási példák |
szállítási díj mindösszesen |
tömeg |
|---|---|---|
| 1 db rendelése esetén | 2.850 Ft | 1.85 kg |
| 5 db rendelése esetén | 2.850 Ft | 9.25 kg |
| 10 db rendelése esetén | 2.850 Ft | 18.5 kg |
| 20 db rendelése esetén | 5.700 Ft | 37 kg |
| Készlet Egerben: (központi raktár): | több mint 250 db* |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | több mint 10 db* |
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!