(06-1) 44-33-555
AZ ÁR A KÉSZLETEN LÉVŐ MENNYISÉGRE VONATKOZIK!
Raktáron: 1 m2
Méret [cm]: 25*50
Minőség: I.o.
Vastagság [mm]: 9,5
Anyaga: mázas vörösagyag kerámia
Darabszám a csomagolásban [db]: 12
Csomagolás [m2/csomag]: 1,5
Gyári termékkód: 5636
Származási hely: EU
| A burkolat felhasználhatósága | Fürdőszobába; Konyhába, étkezőbe; Előtérbe, szobába, nappaliba; Csak beltérbe; |
| A burkolat színe | Kék |
| Burkolat gyártó | KAI Group |
| Burkolattextúra hatása | Egyszínű |
| A burkolat felülete | Fényes |
| A burkolat anyaga | Mázas vörösagyag kerámia |
| A burkolat mérete | 25*50 cm |
| HomeCenterben átvehető | Igen |
| Kiárusítás | Kiárusítás alatt |
| Megszűnő termékek | Megszűnő termék |
| Vastagság | 9,5 mm |
| Burkolat fagyállósága | Nem fagyálló |
| Bruttó tömeg | 16 kg / m2 ![]() |
| Gyártói cikkszám | |
| OD cikkszám | CSE2643 (CSE2643) |
| Kiszerelés | 1.5 m2 / doboz |
| Garancia | 5 év [feltételek] |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| szállítási példák |
szállítási díj mindösszesen |
tömeg |
|---|---|---|
| 10 m2 rendelése esetén | 19.490 Ft | 160 kg |
| 20 m2 rendelése esetén | 19.490 Ft | 320 kg |
| 35 m2 rendelése esetén | 19.490 Ft | 560 kg |
| 50 m2 rendelése esetén | 19.490 Ft | 800 kg |
| Készlet Egerben: (központi raktár): | 1 m2* |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | jelenleg nincs raktáron |
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!