(06-1) 44-33-555
Méret [cm]: 25*75
Anyaga: mázas vörösagyag kerámia
Vastagság [mm]: 8,3
Színátmenetes: igen
Darabszám a csomagolásban [db]: 8
Csomagolás [m2/csomag]: 1,50
Gyári termékkód: SPGR01
Származási hely: Olaszország
| A burkolat felhasználhatósága | Konyhába, étkezőbe; Előtérbe, szobába, nappaliba; Fürdőszobába; Csak beltérbe; |
| A burkolat színe | Fehér / Törtfehér |
| Burkolat gyártó | Savoia Italia S.p.A. |
| Burkolattextúra hatása | Egyszínű |
| A burkolat felülete | Fényes |
| A burkolat anyaga | Mázas vörösagyag kerámia |
| A burkolat mérete | 25*75 cm |
| HomeCenterben átvehető | Igen |
| Színárnyalati eltérés | Kismértékű |
| Vastagság | 8,3 mm |
| Burkolat fagyállósága | Nem fagyálló |
| Bruttó tömeg | 13.66 kg / m2 ![]() |
| Gyártói cikkszám | SPGR01 |
| OD cikkszám | UH-782908 (UH-782908) |
| Kiszerelés | 1.50 m2 / doboz |
| Garancia | 5 év [feltételek] |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| szállítási példák |
szállítási díj mindösszesen |
tömeg |
|---|---|---|
| 10 m2 rendelése esetén | 19.490 Ft | 136.6 kg |
| 20 m2 rendelése esetén | 19.490 Ft | 273.2 kg |
| 35 m2 rendelése esetén | 19.490 Ft | 478.1 kg |
| 50 m2 rendelése esetén | 19.490 Ft | 683 kg |
| Készlet Egerben: (központi raktár): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | több mint 100 m2* |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | jelenleg nincs raktáron |
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!