(06-1) 44-33-555
AZ ÁR A KÉSZLETEN LÉVŐ MENNYISÉGRE VONATKOZIK!
Raktáron: Több mint 15 db
Termékjellemzői: 2,6 m hossz * 58 mm * 22 mm
Anyaga: MDF (Az MDF, vagyis közepes sűrűségű farostlemez)
Gyári száma: B418
Származási hely: Németország
Tulajdonságok:
- Könnyed összecsatlakoztatás
- Könnyen tisztítható
- Színtartó
- Ellenáll a nedvességnek
ProfiFloor MDF58 rögzítőklipsszel használható (UH-766375)
| Kiegészítő rendeltetése | Szegélyléc |
| A termék anyaga | MDF |
| A termék magassága | 58 mm |
| Kiegészítő csatlakozása | Ragasztással |
| Kiegészítő színe | Tölgy; Fahatású; Beige; |
| Kiegészítő gyártó | Bau Dekor Kft. |
| Vastagság | 22 mm |
| HomeCenterben átvehető | Igen |
| Kiárusítás | Kiárusítás alatt |
| Megszűnő termékek | Megszűnő termék |
| Bruttó tömeg | 0.60 kg / db ![]() |
| Gyártói cikkszám | 5999562571163 |
| OD cikkszám | UH-005165 (MKK0016) |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| szállítási példák |
szállítási díj mindösszesen |
tömeg |
|---|---|---|
| 1 db rendelése esetén | 2.850 Ft | 0.6 kg |
| 5 db rendelése esetén | 2.850 Ft | 3 kg |
| 10 db rendelése esetén | 2.850 Ft | 6 kg |
| 20 db rendelése esetén | 5.700 Ft | 12 kg |
| Készlet Egerben: (központi raktár): | több mint 15 db* |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | jelenleg nincs raktáron |
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!