(06-1) 44-33-555
Cata acél mosogatótálca, inox 40x40 cm, CB-40-40 P R10
Anyaga: Acél
Anyag vastagsága: 1.2 mm
Mosogatótálca mérete: 440x440 mm
Medence mélysége: 250 mm
Kivágási mérete: 400x400 mm
Minden Cata mosogatónak a csomagolása tartalmazza, a felszereléshez szükséges tartozékokat, mint például a tömítőszalag, rögzítőkapcsok, túlfolyócső és szifon.
| A mosogató mérete | 44*44 cm |
| Medencék száma | 1 főmedence |
| A mosogató anyaga | Acél |
| Az alsószekrény szélessége | 50 cm |
| HomeCenterben átvehető | Igen |
| Bruttó tömeg | 5 kg / db ![]() |
| Gyártói cikkszám | CB-40-40 P R10 |
| OD cikkszám | KT-01057 (KT-01057) |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| szállítási példák |
szállítási díj mindösszesen |
tömeg |
|---|---|---|
| 1 db rendelése esetén | 2.490 Ft | 5 kg |
| 2 db rendelése esetén | 2.990 Ft | 10 kg |
| 4 db rendelése esetén | 3.290 Ft | 20 kg |
| Készlet Egerben: (központi raktár): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | jelenleg nincs raktáron |
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!