(06-1) 44-33-555
Velux, Burkolókeret, EDS PK10 1000 BASIC, 94x160 cm
Készlet tartalma:
Burkolókeret
BFX alátétfólia vízelvezető csatornával
Tökéletes illeszkedés a tetőfedő anyagodhoz.
A VELUX burkolókeret biztosítja a csatlakozást a tetőtéri ablak és a tető között:
Tökéletes illeszkedés és vízzáró csatlakozás.
Egyszerű, gyors és problémamentes beépítés.
Alkalmazható bármilyen tetőfedő anyaghoz, illetve 15 és 90 fok közötti hajlásszögű tetőhöz.
Kiválóminőségű anyagok.
Beépítési szint:
Standard beépítés - A standard beépítés minden tetőfedő anyag esetén megoldható. Precíz, a tetőhöz történő tökéletes illeszkedést biztosít.(Megjegyzés: Az ablaktok és a szarufa között mindkét oldalon 3-3 cm távolságra van szükség)
Könnyen beépíthető burkolókeret készlet minden időjárási körülmény esetére.
(tartalmazza a BFX alátétfóliát és a vízelvezető csatornát)
Esztétikum, Teljes vízzárás bármilyen időjárás esetén
A BASIC megoldás önálló beépítést biztosító burkolókeretek esetén minden
típusban elérhető. Csoportos összeépítés esetén csak az EKW típusban, csak a páros 1021M, és a 1002M alsó közbenső elem esetén.
E-S
2 × 0,8 cm vastagságú sík tetőfedő anyagokhoz, zsindelyhez és palához.
10 év garancia.
| Tetőtéri termék rendeltetése | Burkolókeret, beépítési tartozék |
| Tetőtéri termék mérete, méretkódja | 94x160 cm (PK10) |
| Ablak / keret anyaga | Alumínium |
| Beépítési tartozék típusa | Alátét fólia; Burkolókeret; |
| Tetőfedő anyag típusa | 2 x 0,8 cm vastag sík tetőfedő anyagok |
| Tetőtéri termék gyártó | Velux |
| HomeCenterben átvehető | Igen |
| Bruttó tömeg | 6.5 kg / db ![]() |
| Gyártói cikkszám | |
| OD cikkszám | TTA2121 (TTA2121) |
Tájékozódjon lenti táblázatunkból a várható szállítási díjról vagy használja kalkulátorunkat!
a Home Centerben (XVII. ker.). Kezelési költséget számítunk fel.
Eger (központi raktár), Heves, Tiszanána, Poroszló, Abádszalók. Eger kivételével kezelési költséget számolunk fel.
| szállítási példák |
szállítási díj mindösszesen |
tömeg |
|---|---|---|
| 1 db rendelése esetén | 4.500 Ft | 6.5 kg |
| 2 db rendelése esetén | 4.500 Ft | 13 kg |
| 5 db rendelése esetén | ingyenes | 32.5 kg |
| 10 db rendelése esetén | ingyenes | 65 kg |
| Készlet Egerben: (központi raktár): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a belföldi külső raktárban (pénteki beérkezés): | jelenleg nincs raktáron |
| Készlet a Home Centerben (Bp., XVII. ker.): | jelenleg nincs raktáron |
Önnek jóval kevesebb időbe és pénzbe kerül, ha tőlünk rendel! Nem kell utánfutót bérelnie, nem kell elutaznia a szakáruházba, ott sorban állnia! Röviden: MEGÉRI!
Győződjön meg termékeink minőségéről személyesen! Értékesítő munkatársaink minden felmerülő kérdésére választ adnak! Üzleteink itt találhatóak.
Tapasztalt munkatársaink állnak rendelkezésére, a megrendelés után pedig minden apró részletet megbeszélnek Önnel a fizetési módtól a szállítás várható időpontjáig!
Hívjon minket: 06-1-44-33-555
Cégünk 35 éves működése során rengeteg tapasztalatot szerzett az építőanyag-kereskedelemben. A forgalmazott termékeket szakértő csapatunk választja ki a legnagyobb európai vásárokon.
Hamarosan jön a mester és még mindig nem sikerült döntenie? A legnépszerűbb termékeinket nagy mennyiségben készletezzük, így nem kell heteket várnia a szállításra!
Vásárlásától a törvényi előírásoknak megfelelően 14 napon belül indoklás nélkül elállhat!